KONST / Litografier / Färglitografi 13016004
nr 1301 6004
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 481/2000,42x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:21:39
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg